ÖNEMLİ EVRAKLARINIZI OFİS ARŞİV KOLİSİNDE KORUYUN

         İş yerinizde saklamanız gereken bu güne kadar dolaplara ve belki de oda boşaltarak sadece dosya odası olarak kullandığınız sürekli çok yer kapladığından dolayı şikayet dile getirenlerden biriyseniz artık bunun için kaygılanmanıza gerek kalmadı. Oluklu mukavva ambalaj taban sağlamlığı özelliğine sahip Arşiv Kolisi sayesinde iş yerinizde, evinizde istifleyerek hiç yer kaplamadan saklayabileceğiniz bu koliler sizin de hayatınızı kolaylaştıracak ve yüzünüzü güldürecek.

Arşiv Kolisi

Arşiv Kolisi

Düzgün şekilde istif yaptığınız takdirde birçok geniş alana sahip olacağınız bu Arşiv Kolisine geniş iç hacmi sayesinde beş adet en büyük boy klasörlerinizi yerleştirebilirsiniz. Alt tabakanın sağlamlığı, koyulduğu yüzeyde zaman içerisinde oluşacak eskime gibi sorunlarında önüne geçer ve evraklarınızı yıllarca koruma altında tutarsınız.

Her iki yanında bulunan tutma özellikleri sayesinde istediğinizi yere kolaylıkla taşıma gibi bir lükse de sahip olmuş olacaksınız. İçerisine gerekli dosyalarınız klasörlerini yerleştirdikten sonra üst koli kapağıyla da kapatabilirsiniz.

Arşivleme kolileri

Arşivleme kolileri

Aynı zamanda kitap ve benzeri şeylerinizi de istif edebileceğiniz bu kolilerin kullanımı çok amaçlı olmakla birlikte yırtılmaya ve eskimeye dayanıklı olarak tasarlanmıştır. İşletmenize avantaj kazandıracak arşiv kolilerinin kurulumu, açılıp kapanması oldukça basittir. Arşiv kolisine baskı olarak logonuzu ve içene konulan klasörlerin etiketini yazdırıp tanıtabilirsiniz. Yapılacak bu baskı sayesinde daha koliyi açmadan aradığınız klasörleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

Baskılı arşiv kolisi

Baskılı arşiv kolisi

Siz de düzene önem veriyor, ofisinizde ya da evinizde oluşan dağınıklıktan bıktıysanız size uygun üretilmiş ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren Arşiv Kolisinden edinin aradığınız şeyin yeri belli olsun. Aradığınız her dosyayı kolilerin üzerine alacağınız notlar sayesinde daha kolay bulacak ve kafanızda oluşan soru işaretlerinden kurtulacaksınız.

Klasör Arşiv Kolisi

Klasör Arşiv Kolisi

Etiketler: ,