ÇEŞİTLİLİK RAHATLIĞI SUNUYORUZ

Koli ambalaj sektörü, tüketiminin gerçekleştiği iş alanları ve kişisel kullanım gerekliliği sayesinde her geçen gün gelişmektedir. Kullanım rahatlığı sebebiyle koli ambalajları, bir eşyanın bir yerden diğer bir yere taşınmasında, eşyanın zarar görmemesini sağlamakla birlikte rahatça taşınabilme özelliği ile tercih sebebidir. Taşınacak eşyanın ebadı ve boyuna göre çeşitlilik gösteren bu ürünler özellikle geri dönüşüm olması nedeniyle her sektörde sıkça kullanılmaktadır.

Koli Çeşitleri

Koli Çeşitleri

Koli ve kutu ambalaj tüketimi özellikle taşıma şirketlerinin olmazsa olmazları arasında yerini almıştır. Esnek yapısıyla, kulanım dışında ki görüntüsü de, yer kaplamaması ürünü tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Bu koliler arşiv kolisi, ayakkabı kolisi, özel kırılacak eşya kolisi ve hatta elektronik kutusu olarak kullanılmaktadır. Reklam baskınızı dilediğiniz şekillerde kolinin üzerine bastırarak da kolinin taşınma esnasında, bu reklam sayesinde tanıtımınızı rahatça yapabilme imkanı da bulabilirsiniz.

Baskılı Kutu Çeşitleri

Baskılı Kutu Çeşitleri

Özellikle arşivlenecek kitapların, dosyaların saklanmasında önemli rol oynayan bu ambalajlar dayanıklılık süresi, neme olan dayanıklılığı nedeniyle çok sık kullanılmaktadır. Ambalajları veya bu kutu ve kutuları yaşamımızın her alanında rahatça kullandığımızdan ambalajın ebat ve boy konusunda bazen tedarik sıkıntısı çekmekteyiz.

Offset Baskılı Kutular

Offset Baskılı Kutular

Firmamız koli ve kutu ambalaj tüketimi esnasında bu sıkıntıyı gidermek üzere müşterilerine her daim hizmet sunmaya hazırdır. İstediğiniz ebatta ve boyda kutu, koli, ambalajları inceleyebilir ve hangi alanlarda daha rahat kullanabileceğiniz ambalajların seçeneklerini öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca koli siparişi verebilir konuyla ilgili her türlü yardımı da alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan koli ambalajın ölçülerini firmamıza iletmeniz halinde ölçülere uygun koli çeşitleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: ,