Şirketimiz 2004 yılında koli imalatı ile hayatına başlamıştır. Modern üretim tesislerinde günlük olarak ortalama 45.000 adet karton koli üretimi yapmaktayız. Kalitesinden ödün vermeyen, imalat işçiliğinde son derece disiplinli ve titiz bir anlayışla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Çevreye dost ve doğada geri dönüşümü mümkün olan koli ambalaj ürünlerini insan eli değmeden paletli ve korunaklı bir biçimde sevk ediyoruz.

karton koli çeşidi

karton koli kalitesi

Hassasiyetleriniz bizim için her zaman önem taşımıştır. Ölçü işleminin ardından numune koli ile siparişinizi kesinleştirdikten sonra işe başlıyoruz böylelikle sipariş öncesi hataların önüne geçiyoruz. Marka veya logonuzu karton koli üstünde firmanıza yakışır şekilde baskı yapıyoruz.

Acil koli ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak stoklarımızda belirli ölçülerde hazır koli bulunduruyoruz. Her an paketleme ihtiyacınız doğabilir ve sizlere asla “yok” dememek için gayret ediyoruz. Karton kutu çeşitlerimiz bol miktarda olup sipariş odaklı hazırlıyoruz.

Daha çok başarmak ve en önemlisi birlikte başarmak için www.oluktas.com sitemize bekliyoruz.

Firmanızın ambalaj taleplerine ekonomik anlamda en uygun fiyatı teklif ediyoruz. Koli siparişi verirken ölçü, kalite, nakliye, baskı gibi durumların karton koli fiyatlarına pozitif anlamda etkisi varsa bunu onayınızı sunuyor ve şirketinizi maliyetten kurtarmayı hedef ediniyoruz.

9 Yorum on Karton Koli

 1. Kenan Tunahan diyor ki:

  Karton koli siparişi verdik firmamıza 2 gün içinde getirdiler. Tavsiye ederim çok iyi imalat yapıyorlar.

 2. Nuray Akben diyor ki:

  Karton koli imalatı yapmanın o kadar kolay olmadığını anladım, karton kolilerle ilgili güzel bilgiler vermişsiniz. İşinizde başarılar dilerim.

 3. Sedat diyor ki:

  karton koli siparişi verecek kişilere bu firmayı tavsiye ederim.

 4. Toprak diyor ki:

  Karton koli işinde baya ustalaşmış bir kadro. Başarılar..

 5. Ahmed isLam diyor ki:

  Karton koli siparişim olmuştu, çok hızlı dönüş yaptılar. Teşekkür ediyorum.Tavsiye ederim.

 6. MeLeGiM diyor ki:

  Bence Guzel Fkir Tebrikler.

 7. SeN diyor ki:

  Kolay gelsin bu ürünerden bizlerde yararlanıyoruz emeklerinize sağlık.

 8. Khan diyor ki:

  Kalite kusursuz hizmet sınırsız… teşekkür ederim…

 9. Ferit diyor ki:

  Kaliteli, Hızlı ve Yardımsever personeline çok teşekkür ederi. Sipariş ettiğim karton koliler zamanında geldi. Geri dönüş yaparak müşteri memnuniyetine önem veren firmayı herkese tavsiye ederim. işletmeyi imalat yerinde ziyaret ettim ve karton imalatı için idaal bir yer olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim ve uzun seneler birlikte geçirmek dileği ile..