KARGO EŞYALARINIZ KARTON KUTU İLE DEĞER KAZANSIN

                Dünyaca; isimleri herkes tarafından bilinen ve tanınan tüm kargo şirketlerinin en hassas oldukları konu kargo ürünlerinizi  düzgün aynı zamanda emniyetli şekilde alıcıya teslim etmektir. Çoğu insanın herhangi bir eşyayı, akacak ya da damlayacak yiyeceği, kıyafeti bunun gibi her şeyi poşet çanta benzeri şeylerde göndermeye kalktığınızda verdikleri ortak tepki ve cevap hep aynıdır: Bu şekilde teslim alamayız. Gönderiniz karton kutu ile değer kazansın istiyorsanız göndereceğiniz adrese sağlam olarak teslim olmasını sağlamak sizin elinizde.

Kargo için kutu

Kargo için kutu

 

Göndereceğiniz malzemenin boyutuna göre seçeceğiniz çok amaçlı olarak üretilen oluklu mukavva kutular; boyutları, dışarıdan gelebilecek darbelerden, olumsuz hava koşullarından, toz ve çizilmelerden koruma özelliğine sahip bu kutular hayatınıza kolaylık getirebilme özelliklerini size sunacaktır. Kargoya vereceğiniz eşyalar için çeşitli kalitelerde karton kutu kullanmanız gerekecektir. Gönderen kişinin göndereceği malzemeler küçük boyuttaysa tek oluklu mukavva kutu yeterli olacaktır. Göndereceğiniz ürün eğer daha büyük ve çok ağır değilse çift oluklu kolileri tercih etmelisiniz. Bazı durumlarda karton kutu kullanmak yeterli gelmeyebilir işte bu durumları aşmanız için size tavsiyelerimiz şu şekildedir.

Kargo Kutusu

Kargo Kutusu

 

Gönderiniz kütle olarak  ağır boyuta sahipse,  daha sert ve fazla hacimli ise böyle durumlarda seçeneğiniz yüksek kağıt kalitesine sahip gramajlı koliler olmalıdır. Bir veya birden fazla oluklu tabakanın, alt üst yüzeyinin düz tabaka ile kaplanmasından meydana gelen oluklu koli mukavva kutularının en sağlamı iç-dış kraft koli kalitesidir.

Ofset Hediye Kutusu

Ofset Hediye Kutusu

Her ürüne göre özel olarak tasarlanmış bu karton kutular sayesinde sizinde gönderiniz Karton Kutu İle Değer Kazansın. Kargoya verdiğiniz eşyaları, hasar görmeden teslim etme mutluluğunu sizde yaşayın.

Etiketler:

1 Yorum on Karton kutu ile değer kazanın

  1. haluk doğan diyor ki:

    SLM,SAYFANIZDAKİ KARGO KOLİSİ ÇOK GÜZEL İŞLERİNİZDE BAŞARILAR VE ESENLİKLER DİLERİM.
    SAYGILARIMLA