KOLİ AMBALAJIN ÜSTÜNLÜKLERİ

Oluklu mukavva koli ambalajı içindeki ürünü korur ve güvenli bir biçimde nakledilmesini sağlar. Oldukça hafif, sağlam ve güçlüdür. Oluklar arasındaki hava sirkülasyonu sayesinde hassas ürünleri ani hava değişimlerine karşı korur. Katlanabilir özelliğiyle depolamada az yer kaplar ve paketleme ünitesinde kolayca koli haline getirilip içi doldurulur. Oluklu mukavva tümüyle doğada çözülebilir ve geri dönüşüme kazandırılabilir. Koli ambalaj ile paketlenmiş ürünler nakliyede en az yeri kaplayacak şekilde istif edilebilir.

Oluklu mukavva ambalaj

Oluklu mukavva ambalajı

Oluklu mukavva koli ambalajının maliyeti düşüktür ve kısa bir zamanda imalatı hazırlanıp teslim edilir. Oluklu mukavva koli iyi bir satış, sunum ve reklam aracıdır. Unutmayınız ki bir ürünü gösteren içindekinden çok dışında ki ambalajıdır. Dış ambalaj ne kadar kaliteli olursa içindeki ürünün sunumu o derece kalite getirir.

Ürün Koli Ambalajı

Ürün Koli Ambalajı

Oluklu mukavva koli ambalajı ;
ÜRETİCİ açısından, depoda az yer tutan, hızlı dolum sağlayan, içindeki ürünü tüketiciye üretildiği gibi ulaştıran ve uygun fiyatlı olanıdır.
PAZARLAMACI açısından, ürünün satış ivmesini daha çok yükseltendir.
AMBALAJ ÜRETİCİSİ açısından, makine parkuruna ve malzemeye uygun, kolay üretilebilendir.
DAĞITICI açısından, ürünü en iyi koruyan, kullanımı kolay, depolamaya uygun olandır.
SATICI açısından, satışı kolaylaştıran, kullanımı işçilik gerektirmeyen, ürünü iyi koruyan ve teşhir edendir.
TÜKETİCİ açısından, cezbedici, içindeki ürün hakkındaki bilgileri veren, kullanıma, depolama ve yok edilmesi kolay olandır.

Koli çeşitlerimizi inceleyin, böylesi üstün niteliklere sahip olan ambalajı siz de seveceksiniz.

Etiketler: