HASSAS CİHAZLARINIZI KARTON KUTU İLE KORUMA ALTINA ALIN

Notebook kutusu, elektronik cihazın taşınması için ideal bir ürün ambalajıdır. Notebook kutusu sayesinde cihazınız dış etkenlerden korunacak ve olumsuz hava şartlarının etkilerine maruz kalmayacaktır. Teknolojinin geliştiği dünyamızda notebook cihazların modeli konusunda her gün yeni bir aşama kaydedilmektedir. Gelişen bu aşamanın getirdiği model ve ölçü değişimlerinde yeni bir karton kutu ambalaj ihtiyacı doğmaktadır.

Notebook, ipad gibi elektronik ürünlerin müşterisi her zaman şık bir karton kutu ambalaj görmek ister. Çünkü yeni alınan bir cihazla karşılaşmanın heyecanı ve merakı bütün ilgiyi karton kutu ambalajın üzerine çeker. Notebook tasarımı, işletimi vb. özellikler için günlerini harcayan firmalar elbette ki emeklerinin karşılığını bozuk bir ambalaj yüzünden bir çırpıda kaybetmek istemezler. Bu nedenle notebook için tasarlanan ambalajı müşteri gözünde olumlu ve şık bir tasarıma sahip karton kutulardan tercih ederler.

Notebook Kolisi

Notebook Kutusu

Yukarıda görmüş olduğunuz notebook kutusu, laptop cihazını sağlıklı bir şekilde örtmektedir. Notebook kutusu kapalı hale geldiğinde kutunun dört tarafı darbelere karşı koruma altındadır. Kutunun oluk yönleri dikine pozisyonda olduğundan notebook kutusu üzerine başka bir eşya konulması halinde bile ağırlığı tartabilecek durumdadır.

Notebook Kutusu 1

Notebook Kutusu 1

Notebook Kutusu 2

Notebook Kutusu 2

Notebook Kutusu 3

Notebook Kutusu 3

Notebook koli imalatı bıçaklı kesim kalıpları sayesinde yapılmaktadır. Kutu içerisine girecek olan notebook boy, en, yükseklik ölçülerine göre kapanma şekli verilir. Kutu siparişinizi kendi logonuz veya notebook markanız ile istemeniz halinde, oluklu mukavva kesim işlemi yapılmadan önce büküm ve kesim yerlerine denk gelmeyecek bir baskı uygulanır.

Karton kutu imalatı esnasında uygulanan bu baskının ortalamasını kontrol etmek amacıyla numune kutu kesilir. Çünkü kutu imalatı esnasında baskı ve kesim birbiriyle orantılı gitmek zorundadır. Kutu kapanma hizasına göre büküm ve kesim yerleri belli olan mukavvalar müşteriye açık tabaka halinde gönderilir. Tabaka halinde ki karton kutuyu aldığınızda, elinizle izlerinden kolayca bükebilir ve kilit yerlerinden birbirine geçecek şekilde rahatça kapatabilirsiniz. Artık cihazınız güvenli bir şekilde yolculuğa hazırdır.

Etiketler: ,