Ofset baskılı kutu yapımlarında ürününüzün fotoğrafında görünen birebir görüntüyü yakalamak mümkün oluyor. Firmanız için baskılı mukavva kutu sipariş edeceğiniz zaman öncelikle kutuların ve baskının boyutlarına karar vermeniz ve önden bir grafik çalışması yapmanız gerekir. Yapılan grafik çalışması ile kaç renk kullanılacağını ve hangi renkleri kullanacağınızı da kesinleştirmelisiniz.

Firmanızın imal ettiği ürünleri koymak için baskılı kutu yaptıracaksanız flekso baskı ile ofset baskı arasında bir karar vermeniz gerekecektir. Flekso baskı su bazlı mürekkep ile yapıldığı ve sadece 3 renk seçeneğine sahip olduğu için genellikle tercih edilmez. Ofset baskı ise matbaa mürekkepleri ile yapılır ve sınırsız renk seçeneği mevcuttur.

Pencereli ofset kutu

Pencereli ofset kutu

Ofset satis kutusu

Ofset satis kutusu

Offset Baskılı Kutular

Offset Baskılı Kutular

 

 

 

 

 

 

 

Yapmış olduğunuz grafik çalışmasını mail veya faks yolu ile imalatçı firmamıza gönderirseniz, zamandan tasarruf ederek siparişlerin daha çabuk elinize geçmesini sağlarsınız. Ofset baskılı kutu tasarımı için sizin gönderdiğiniz grafik çalışmaları üzerinden tamamlanan baskının son hali tarafınıza tekrar mail ve faks yolu ile gönderilir ve onaylamanız durumunda ofset baskılı kutu imalatı çalışmalarına hemen başlanır.

Sizin grafik çalışmalarını onaylamanız halinde öncelikli olan baskının yapılması için klişeler hazırlanır. Hazırlanacak olan klişeler için tek bir sefer olmak üzere belirli bir ücret alınır. İlk siparişinizden sonra klişeleriniz hazır bulunacağı için daha sonra vereceğiniz ofset baskılı kutu siparişlerinde klişe için ücret alınmayacaktır. Klişeler hazırlandıktan sonra kutuların üzerine baskı uygulanarak hazırlanan ürünler size teslim edilir.

Etiketler: