İmalattan Koli

Hakkımızda

2004 yılında kurulmuş olan firmamız oluklu mukavva sektöründe koli ve karton kutu imalatı yapmaktadır. Tecrübe geçmişimiz 1995 yılından itibaren başlar. İster baskılı ister baskısız olsun, dilediğiniz her ebat koliyi imalata alarak sizlere sunuyoruz. Maliyet tablosunu ederi, esnaflık ve ticaret esasına göre belirliyoruz. Firmamız her sipariş sahibi (ister 50 adet, ister 5.000 adet) olan firmaya/bireye eşit mesafededir. Verilecek her siparişe “Müşteri velinimetimizdir” gözüyle yaklaşırız.

İş Takibimiz

Siparişlerinizi gerekli kontroller sağlandıktan sonra tüm aşamalarını sizlerle paylaşarak takibe alıyoruz. Beklentilerinize cevap oluşturacak tüm çözümleri, alternatifleri size sunup onay aldıktan sonra kati imalat sürecini başlatıyoruz. Kritik gördüğümüz her durumu bilinçlendirmek adına sizlerle paylaşıyoruz.

Temel ilkemiz olan dürüstlüğe sıkı sıkıya bağlı olan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Çünkü müşteri memnuniyeti bizlere her zaman moral kaynağı olmuştur. Müşterimizi memnun edecek bir çalışmanın sonucunda alacağımız bir teşekkür, bizlere tıpkı bu işe ilk başladığımız günün heyecanını yaşatır.

Paylaşımlarımız

Sadece ticari faaliyetler içerisinde değiliz. Eğitim kuruluşlarının öğrencilerine el becerisini geliştirmeleri konusunda oluklu mukavva ihtiyaçlarına elimizden geldiğince yardım sağlamaya çalışıyoruz. Sokak hayvanlarının barınak ihtiyaçlarına bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla stoklarımızı hayvanseverlerle paylaşıyoruz.

Oluklu mukavvayı sizlere daha çok sevdirmek adına çeşitli platformlarda makaleler, kullanıcıyı daha çok bilinçlendirmek adına sosyal medyada paylaşımlar yayınlıyoruz.